KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509115
nr 1250 9115
Hellström, Riddarhuset. Signerad, daterad -27. Olja på duk, 52x66
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:00:46
150 kr